مبل دوز > تعمیرات مبل مشهد > تغییر رنگ چوب مبلمان در مشهد
تغییر رنگ چوب مبلمان در مشهد | مبل دوز

مراحل تغییر رنگ چوب مبلمان در مشهد

زمانی که شما تصمیم به تغییر رنگ چوب مبلمان خود می گیرد کافی است با تیم ما هماهنگ شوید تا تنها در سه مرحله پروسه تغییر رنگ چوب مبلمان آغاز شود.
تغییر رنگ چوب مبلمان در مشهد | مبل دوز
در این مرحله با ما ارتباط برقرار می کنید، درخواست خود جهت تغییر رنگ چوب مبلمان ثبت می نمایید. کارشناسان ما پس از گفت و گو با شما بهترین پیشنهاد را در راستای تغییر رنگ چوب مبلمان به شما ارائه می کنند و شما قادر به تصمیم گیری خواهید شد.
تغییر رنگ چوب مبلمان | مبل دوز
کارشناسان ما پس از بررسی درخواست شما در رابطه با تغییر رنگ چوب مبلمان و مطرح کردن نتیجه در رابطه با این موضوع که مراحل تغییر رنگ چوب مبلمان شما به چه صورت است، کارشناسان ما به محل شما اعزام می شوند و بازدید لازم را انجام می دهند.
تغییر رنگ چوب مبلمان | مبل دوز
در این مرحله در صورتی که مبلمان راحتی شما در منزل قابل رنگ شدن باشد، در منزل توسط نیروی متخصص ما رنگ کاری می شود در غیر اینصورت مبلمان شما به کارگاه ما انتقال داده می شود و مراحل تغییر رنگ چوب مبلمان آغاز می گردد.

تغییر رنگ چوب مبل در مشهد به چه صورت است؟

مبلمان هایی که پس از چند سال مورد استفاده دائمی قرار دارند نیاز به تعویض و یا تعمیر دارند. تعمیر مبل در مشهد به طرق مختلف و با هزینه های متنوعی اعمال می شود. یکی از مراحل بازسازی و نوسازی و در کل تعمیرات مبل مشهد، تغییر رنگ چوب مبل در مشهد می باشد که به طرز خاصی سبب ساز بازیابی مبلمان می شود. در رابطه با رنگ چوب مبل نکته ای وجود دارد که توجه به آن خالی از فایده نخواهد بود. پس از بررسی چوب مبلمان باید توجه کرد که اگر خراشیدگی های نه چندان عمیقی روی سطح چوب مبل به وجود آمده می توان به راحتی نسبت به ترمیم آن ها اقدام نمود. حتی خود شما همشهریان عزیز مشهدی نیز می توانید تغییر رنگ چوب مبل در منزل مشهد را تجربه نمایید. ابتدا با بیرون آوردن رویه مبل خود کارتان را شروع کنید و با دستگاه یا سمباده مخصوص نسبت صیقل دادن سطح چوب مبل مبادرت کنید. در مرحله آخر نیز به انتخاب رنگ مورد پسندتان بپردازید و چوب مبل را رنگ آمیزی نمایید و صورتی جدید را برای مبل راحتی خود خلق کنید.

گروه مبل دوز خدمات زیر را در راستا تغییر رنگ چوب در مشهد به شما ارائه می کند:

تغییر رنگ چوب مبلمان
تغییر رنگ چوب تخت خواب 
تغییر رنگ چوب کمد 

تغییر رنگ چوب میز
تغییر رنگ چوب صندلی 
تغییر رنگ چوب ویترین 

مراحل رنگ کاری چوب مبلمان در مشهد

هر شغلی، حرفه و تجربه خود را طلب می کند تا بهترین نتایج را بتوان کسب کرد. در رنگ کاری مبلمان نیز این طور نخواهد بود که یک ظرف پر از رنگ را برداریم و با قلم مو یا هر ابزاری دیگری آن را بر روی مبلمان بزنیم بلکه برای اینکه یک طرح زیبا و منسجم در رنگ کاری را داشته باشیم باید مراحل خاص خود را سپری نماید. متخصصان گروه مبل دوز جهت تغییر رنگ چوب مبلمان در مشهد با تکیه بر تجربه خود در این زمینه مراحل زیر را سپری می نمایند تا رنگ وسایل شما به بهترین شکل ممکن تغییر پیدا کند.


تغییر رنگ چوب مبلمان در مشهد - تعمیر مبل در مشهد | مبل دوز
مرحله اول

تمیز کردن مبل: گام اول برای شروع رنگ کاری مبلمان زیرسازی آن است. به این طریق که ابتدا با دستمال و تینر تمامی قسمت های ممکن مبل را تمیز نموده، البته توجه داشته باشید که هر رنگی به طریق خود احتیاج به رنگ کاری دارد، که برای برخی پوشش های رنگی قبلش نیاز به بتونه کاری است.


مرحله دوم

بتونه فوری: اگر قصد رنگ کاری فوری با تینر معمولا تینر ۱۰۰۰۰ را داشته باشیم از بتونه کاری فوری استفاده می نماییم و اگر نوع مبلمان از چوب نرم استفاده شده است از بتونه ضخیم تر استفاده می نماییم به این روش بتونه را با استفاده از کاردک بر روی تمامی سطح می مالیم که این فرآیند در پوشش های چوبی از اصلی ترین مراحل کار می باشد. و بعد از این مراحل شروع به سمباده زدن می نماییم.

تغییر رنگ چوب مبلمان در مشهد - تعمیر مبل در مشهد | مبل دوز

تغییر رنگ چوب مبلمان در مشهد - تغییر رنگ چوب مبل در مشهد |  مبل دوز
مرحله سوم

سمباده کاری: مراحل سمباده کاری که جزء مراحلی ظرافت کار و زیبایی حاصل از آن بیشتر دیده می گردد به این طریق بوده که از سمباده های نرم با شماره ۱۵۰ شروع می نماییم که روند کندی دارد و بعد از آن گرد و غبار حاصل را پاک می کنیم و رنگ کاری مبلمان را انجام می دهیم. سپس قسمت های از کار که نیاز به بتونه دارند را بتونه می کنیم و در مرحله بعد با سمباده های سخت تر با شماره ۴۰۰ شروع به سمبده کاری آن نواحی می کنیم و به همین منوال مراحل را انجام می دهیم.

چه عواملی در قیمت تغییر رنگ چوب مبلمان در مشهد تاثیر گذار می باشد؟

رنگ کاری مبل بسیار حساس می باشد و شخصی که این کار را بر عهده دار می شود باید تجربه رنگ کاری انواع مبل را داشته باشد. اگر تمایل دارید تا رنگ کاری مبل با کیفیت انجام گردد سعی نمایید مبل های خود را به کارگاه هایی که از افراد ناشی برای انجام رنگ کاری بهره می گیرند نسپارید. افراد ناشی هرگز نمی توانند رنگ کاری با کیفیت را همانند اشخاص با تجربه انجام دهند و نتیجه کار آن طور که تمایل دارید و تصور می کنید از آب در نخواهد آمد. رنگ کاری مبل با کیفیت یکی از تخصص های کارشناسان ما ست و در رنگ کاری هایی که پرسنل این مجموعه انجام داده اند نتیجه کار کاملا باب میل و سلیقه کارفرما بوده است. کارگاه ها و شرکت هایی که در زمینه تعمیرات مبل فعالیت می نمایند قیمت رنگ کاری مبل را نسبت به نوع مبل و همچنین نوع رنگ تعیین می کنند. بستگی دارد که مبل و همچنین نوع رنگی که برای رنگ کاری به کار می رود از چه نوعی باشد و سپس قیمت رنگ کاری مبل بر اساس آن معین می گردد. قیمت رنگ کاری مبل را می توانید از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند استعلام نمایید تا بهترین و منصفانه ترین قیمت را به دست آورید. از جمله عواملی که می تواند تاثیر به سزایی در در هزینه تغییر رنگ چوب در مشهد تاثیر گذار باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود:
۱- ابعاد و تعداد مبل، میز و صندلی
۲- هزینه ایاب و ذهاب مبلمان
۳- نوع رنگ انتخاب شده برای مبلمان
۴- داشتن پیچ و خم زیاد و نقش روی چوب مبلمان
۵- تعمیرات احتمالی برای مبلمان
۶- لکه گیری جزئی سطح چوب

نکات اساسی در رابطه با تغییر رنگ چوب مبلمان در مشهد

- در نگاه اول به مبلمان خود اگر احساس کردید صرفا با یک نوبت تمیزکاری می توانید چوب را جلا ببخشید، مقداری محلول آب و صابون تهیه نمایید و با یک پارچه پشمی شروع به کار کنید و تمامی لکه های ایجاد شده روی مبل چوب را از میان ببرید.
- اگر روی چوب مبل لکه های سفید رنگ وجود دارد می توانید با آغشته کردن دستمال به الکل صنعتی و اندکی صرف وقت، چوب مبل راحتی خود را تمیز کنید و تمامی لکه ها را از میان ببرید.
- در صورتی که روی سطح چوب مبل دچار خراشیدگی شده می توانید رنگ مناسب برای تغییر رنگ چوب مبل در مشهد را با توجه به سلیقه و خواست خودتان تهیه نموده و مورد استفاده قرار دهید.
- چنانچه خراشیدگی روی چوب مبل، کم عمق و اندک باشد، نیازی به رنگ کاری اساسی نخواهد بود. اگر چوب مبل آسیب دیدگی جدی دارد می بایست ابتدا به ساکن نسبت به تعمیر چوب اقدام نمود و پس از آن سمباده کشی و نهایتا تغییر رنگ چوب مبل در منزل مشهد انجام می گیرد.
- اگر رنگ چوب مبل سالم است برای کاهش هزینه و قیمت تعمیر مبل در مشهد می توانید از رنگ کاری چوب مبل صرف نظر نمایید. ولی اگر بخش زیادی از مبلمان دچار آسیب شده و خراشیدگی های بیشتری روی چوب دیده می شود بدون در نظر گرفتن هزینه تعمیر مبل در مشهد می بایست رنگ کاری مبلمان را حتما در دستور کار قرار دهید.


تغییر رنگ چوب مبلمان در مشهد - تعمیر مبل در مشهد | مبل دوز

دلایل انتخاب تیم مبل دوز در مشهد

گروه متخصص و کارآزموده ی مبل دوز با نزدیک به بیست و پنج سال سابقه در مقوله ی تعمیر مبل در مشهد همواره در تلاش بوده تا خود را به جدیدترین مِتد روز مجهز نماید و با بهره بردن از کارکشته ترین تعمیرکاران مبلمان در مشهد، تا نهایت توان ش رضایت خاطر مشتریان را جلب کند. تعمیر مبل راحتی در مشهد، تعمیر مبل چرمی در مشهد، تعویض روکش مبل در مشهد، تعویض رویه مبل در مشهد، و سایر خدمات مربوط به تعمیرات مبلمان در مشهد از آن گروه خدماتی می باشد که به سهولت توسط متخصصین تیم مبل دوز انجام می پذیرد و شما عزیزان می توانید با ورود به سایت مبل دوز و اطلاع یافتن از  چگونگی انجام عملیات مربوط به تعمیرات مبل در مشهد، و اطلاع پیدا کردن از قیمت تعمیر مبل مشهد، قیمت تعویض روکش مبل در مشهد، قیمت روکش مبل در مشهد، قیمت تعمیرات مبل در مشهد، قیمت تعمیر مبل راحتی در مشهد و ... طی تماس تلفنی که با کارشناسان ما برقرار می نمایید، مراحل اصلی تعمیر مبلمان خود را آغاز بفرمایید. لازم به توضیح می باشد که در صورت تمایل به مطلع شدن از قیمت رویه کوبی مبل، هزینه تعویض رویه مبل راحتی، قیمت رویه کوبی مبل استیل، هزینه تعویض روکش مبل چرمی، قیمت تعویض روکش مبل راحتی و دیگر موارد مربوط به تعرفه تعمیرات مبلمان مشهد نیز می توانید با تیم پشتیبانی ... وارد تعامل شده و از تمامی موارد فوق الذکر اطلاع کامل و جامع حاصل فرمایید.
این نکته نباید مغفول بماند که ساخت مبلمان در مشهد با توجه به سلیقه مشتریان، یکی دیگر از خدماتی بوده که توسط تیم مبل دوز در مشهد اِعمال می شود. تیم مبل دوز به عنوان یکی از بهترین مرکز ساخت مبل در مشهد، با استفاده از جدید ترین کارگاه ساخت مبل در مشهد انواع سفارش ساخت مبل در مشهد را قبول کرده و اقدام به ساخت مبلمان در مشهد در طرح ها و اندازه های متناسب با سلیقه شما عزیزان کرده و اقدام به ساخت مبل راحتی در مشهد، ساخت مبل استیل در مشهد، ساخت مبل چرمی در مشهد نموده و کیفیت کار خود را با پایانی نیک تقدیم حضورتان کند.
یکی دیگر از خدمات خاصی که توسط تیم مبل دوز انجام می پذیرد تعمیرات مبل در منزل مشهد است. این سرویس دهی در حال حاضر اختصاصا توسط تیم ما عرضه شده و دلیل انجام تعمیرات مبل در منزل مشهد هم تلاشی می باشد برای اینکه در صرف زمان و هزینه از جانب همشهریان عزیز مشهدی، صرفه جویی قابل توجهی صورت پذیرد. مسلما شما ساکنین مشهد مقدس با معضل ترافیک و شلوغی و سختی رفت و آمد دست و پنجه نرم نموده و به همین جهت می توانید بهره بردن از خدمات متنوع و خاص تعمیر مبل در منزل مشهد را در دستور کاری خود قرار دهید و تعمیرات مبلمان خود را به ما بسپارید.
شما عزیزان مشهدی با اعتماد به تیم مبل دوز گامی بلند و شایسته در مسیر تعمیر مبلمان در مشهد بر خواهید داشت و شاهد خواهید بود یکی از متنوع ترین خدمات تعمیرات مبل در مشهد به چه نحو و با چه کارآیی و با چه تنوعی عرضه می شود در این زمانه ی غریب و مملو از استرس و اضطراب. افتخار داریم خدمات مربوط به تعمیرات مبل مشهد را تقدیم حضورتان نماییم و رضایت خاطر را در چهره تان مشاهده کنیم.

دیگر مقالات

تمامی حقوق این سایت متعلق به مبل دوز می باشد.